Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: error
is: villa

en: Search
is: Leit

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Roles
is: Hlutverk

en: Countries
is: Lönd

en: Search results
is: Leitarniðurstöður
