Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: error
ka: შეცდომა

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: Roles
ka: როლები

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
