Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Search results
ku: ئەنجامەکانی گەڕان
