Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം
