Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Content
os: Мидис

en: error
os: рæдыд

en: Search
os: Агуырд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
