Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
