Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: error
ru: ошибка

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Roles
ru: Роли

en: Navigation
ru: Навигация

en: Folder
ru: Папка

en: Movies
ru: Видео

en: Countries
ru: Страны

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Features
ru: Особенности

en: Rating
ru: Рейтинг

en: Cover
ru: Обложка

en: Compact
ru: Компактный

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Branding
ru: Наименование

en: Appearance settings
ru: Настройки оформления
