Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Movies
se: Filmmat

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
