Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: error
ta: பிழை

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்

en: Compact
ta: அடக்கமான

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
