Movie Catalog (7.x-1.3-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: error
te: సమస్య

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: Features
te: విశేషాలు
