Movie Catalog (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།
