Movie Catalog (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Content
eo: Enhavo

en: error
eo: eraro

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Countries
eo: Landoj

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Rating
eo: Pritaksado
