Movie Catalog (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: error
gu: ભુલ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો
