Movie Catalog (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: error
hi: त्रुटि

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Roles
hi: भूमिका

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Compact
hi: सघन

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
