Movie Catalog (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: error
hr: greška

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Roles
hr: Uloge

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Features
hr: Značajke

en: Highlighted
hr: Istaknuto
