Movie Catalog (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: error
jv: salah

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Search results
jv: Kasilé golékan
