Movie Catalog (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: error
lv: kļūda

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Folder
lv: Mape

en: Countries
lv: Valstis

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Rating
lv: Reitings

en: Cover
lv: Titulbilde

en: Compact
lv: Kompakts

en: Highlighted
lv: Izgaismots
