Movie Catalog (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ
