Movie Catalog (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: error
nl: fout

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Folder
nl: Map

en: Countries
nl: Landen

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Seen
nl: Bekeken

en: Rating
nl: Waardering

en: Cover
nl: Omslag

en: Cast
nl: Rolbezetting

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Appearance settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Content manager
nl: Contentbeheerder
