Movie Catalog (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: error
ro: eroare

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Roles
ro: Roluri

en: Navigation
ro: Navigator

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Features
ro: Caracteristici

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Appearance settings
ro: Setări de aspect
