Movie Catalog (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: error
sq: gabim

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit
