Movie Catalog (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: error
sv: fel

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Roles
sv: Roller

en: Navigation
sv: Navigering

en: Folder
sv: Mapp

en: Countries
sv: Länder

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Features
sv: Funktioner

en: Rating
sv: Betyg

en: Cover
sv: Täcka

en: Compact
sv: Kompakt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Appearance settings
sv: Inställningar för utseende
