Movie Catalog (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: error
ur: نقص

en: Search
ur: تلاش
