Movie Catalog (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Content
vi: Nội dung

en: error
vi: lỗi

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Roles
vi: Vai trò

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Folder
vi: Thư mục

en: Movies
vi: Phim

en: Countries
vi: Quốc gia

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Features
vi: Tính năng

en: Rating
vi: Xếp hạng

en: Cover
vi: Vỏ bọc

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Branding
vi: Thương hiệu
