Movie Catalog (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: error
el: σφάλμα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Folder
el: Φάκελος

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Appearance settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης
