Movie Catalog (7.x-1.3) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Title
fil: Pamagat

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Content
fil: Nilalaman

en: error
fil: mali

en: Search
fil: Hanapin

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Roles
fil: Mga papel

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
