Movie Catalog (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Movies
kn: ಚಲನಚಿತ್ರಗಳು ಮಾತ್ರ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Seen
kn: ನೋಡಲಾದ

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: Cover
kn: ಕೋವರ್

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
