Movie Catalog (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Content
pl: Zawartość

en: error
pl: błąd

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Countries
pl: Kraje

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Rating
pl: Ocena

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Appearance settings
pl: Ustawienia wyglądu
