Movie Catalog (7.x-1.3-beta0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: error
pt: erro

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Roles
pt: Papéis

en: Navigation
pt: Navegação

en: Folder
pt: Pasta

en: Countries
pt: Países

en: Search results
pt: Resultados da busca

en: Rating
pt: Avaliação

en: Cover
pt: Capa

en: Compact
pt: Compacto

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Branding
pt: Marca

en: Appearance settings
pt: Configurações de aparência

en: Content manager
pt: Gerente de conteúdo
