Movie Catalog (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: error
si: දෝෂය

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
