Moxiemanager (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Value
am: እሴት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: help
am: እርዳታ
