Moxiemanager (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: The configuration options have been reset to their default values.
da: Indstillingernes standardværdier er blevet gendannet.

en: help
da: hjælp

en: Upload new file
da: Upload ny fil

en: Option
da: Valgmulighed

en: Browse
da: Gennemse

en: This cannot be undone.
da: Dette kan ikke fortrydes.

en: Not present
da: Ikke tilgængelig
