Moxiemanager (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Reset to defaults
si: පෙරනිමිති සදහා නැවත සකසන්න.

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය
