Moxiemanager (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: The configuration options have been reset to their default values.
ca: S'han establert les opcions de configuració als seus valors predeterminats.

en: help
ca: ajuda

en: Option
ca: Opció

en: Browse
ca: Navega

en: This cannot be undone.
ca: No es pot desfer.

en: Not present
ca: No està present

en: Installation
ca: Instal·lació
