Moxiemanager (7.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: help
mr: मदत
