Moxiemanager (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: help
nl: hulp

en: Upload new file
nl: Nieuw bestand uploaden

en: Option
nl: Optie

en: Browse
nl: Bladeren

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Not present
nl: Niet aanwezig

en: Installation
nl: Installatie

en: Are you sure you want to reset the configuration options to their default values?
nl: Weet u zeker dat u de instellingen wilt terugzetten naar de standaardwaarden?

en: !name Directory
nl: map !name

en: Licence key
nl: Licentiesleutel

en: Invalid license: !licence_key
nl: Ongeldige licentie: !licence_key

en: Could not install the configuration
nl: Kan de configuratie niet goed installeren

en: Administer Moxiemanager
nl: Moxiemanager beheren

en: Access files through the Moxiemanager file browser
nl: Toegang tot bestanden via de Moxiemanager bestandsbrowser.

en: Plugin for the Moxiemanager
nl: Plugin voor de Moxiemanager

en: Moxiemanager settings
nl: Moxiemanager instellingen

en: Configure Moxiemanager.
nl: Moxiemanager instellen.

en: Reset Moxiemanager settings
nl: Moxiemanager instellingen terugzetten

en: Select existing file
nl: Bestaand bestand selecteren
