Moxiemanager (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sk: Nastavenie konfigurácie bolo znovu nastavené do predvoleného stavu.

en: help
sk: pomocník

en: Option
sk: Možnosť

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: This cannot be undone.
sk: Toto sa už nedá vrátiť späť.
