Moxiemanager (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: help
sl: pomoč

en: This cannot be undone.
sl: Tega dejanja ne bo mogoče razveljaviti.
