Moxiemanager (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: help
vi: trợ giúp

en: Upload new file
vi: Tải tệp mới

en: Option
vi: Tùy chọn

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: This cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.
