Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: This cannot be undone.
ast: Esto non puede desfacese.
