Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Label
be: Подпіс

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: Path
be: Сцежка

en: help
be: даведка

en: This cannot be undone.
be: Дзеянне не можа быць адменена.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
be: Калі колькасць блокаў вышэй не з'яўляецца дастатковай, націсніце тут, каб дадаць больш варыянтаў.

en: More choices
be: Большы выбар
