Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Label
bg: Заглавие

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Path
bg: Път

en: help
bg: помощ

en: This cannot be undone.
bg: Това не може да бъде отменено.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
bg: Ако броя на полетата не е достатъчен, кликнете тук, за да добавите повече възможности за избор

en: More choices
bg: Повече възможности за избор
