Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Label
bs: Oznaka

en: The configuration options have been reset to their default values.
bs: Postavke konfiguracije su resetovane na defaultne vrijednosti.

en: Path
bs: Putanja

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
bs: Ako broj izbora iznad nije dovoljan, kliknite ovdje da dodate još.

en: More choices
bs: Više izbora
