Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Label
fa: برچسب

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: Path
fa: مسیر

en: help
fa: راهنما

en: Option
fa: انتخاب

en: This cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Installation
fa: نصب

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
fa: اگر تعداد فیلدهای فوق کافی نیست، برای افزودن انتخاب‌های بیشتر اینجا کلیک کنید.

en: More choices
fa: انتخاب‌های بیشتر
