Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Value
fi: Arvo

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Label
fi: Tunnus

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Path
fi: Polku

en: help
fi: ohje

en: Upload new file
fi: Lähetä uusi tiedosto

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Browse
fi: Selaa

en: This cannot be undone.
fi: Tätä ei voi perua.

en: Not present
fi: Ei saatavilla

en: Installation
fi: Asennus

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
fi: Jos vaihtoehtoja on liian vähän, klikkaa tästä saadaksesi niitä lisää.

en: More choices
fi: Lisää vaihtoehtoja
