Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: Value
fr: Valeur

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Label
fr: Libellé

en: The configuration options have been reset to their default values.
fr: Les options de configuration ont été réinitialisées à leurs valeurs par défaut.

en: Path
fr: Chemin

en: help
fr: aide

en: Upload new file
fr: Transférer un nouveau fichier

en: Browse
fr: Parcourir

en: This cannot be undone.
fr: Cette opération est irréversible.

en: Not present
fr: Absent

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
fr: Si la quantité de cases ci-dessus est insuffisante, cliquer ici pour ajouter plus d'options.

en: More choices
fr: Plus d'options

en: New path
fr: Nouveau chemin
