Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Label
he: תווית

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: Path
he: מיקום

en: help
he: עזרה

en: Option
he: אפשרות

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Not present
he: לא בסביבה

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
he: אם כמות התיבות אינה מספיקה, לחץ כאן להוספת אפשרויות נוספות.

en: More choices
he: אפשרויות נוספות
