Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Label
hu: Címke

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: Path
hu: Útvonal

en: help
hu: súgó

en: Option
hu: Lehetőség

en: Browse
hu: Böngészés

en: This cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Filebrowser
hu: Fájlböngésző

en: Not present
hu: Nincs jelen

en: Installation
hu: Telepítés

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
hu: Ha a fenti lehetőségszám nem elegendő, ide kattintva további lehetőség adható meg.

en: More choices
hu: Több válaszlehetőség
