Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Value
ja: 値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Label
ja: ラベル

en: The configuration options have been reset to their default values.
ja: 設定オプションがデフォルトの値に戻されました。

en: Path
ja: パス

en: help
ja: ヘルプ

en: Option
ja: オプション

en: Browse
ja: ブラウズ

en: This cannot be undone.
ja: この操作は元に戻すことができませんので、十分に注意して実行してください。

en: Not present
ja: 存在しません

en: Installation
ja: インストール

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
ja: 上の入力欄が足りない場合、さらに選択肢を追加するためにここをクリックしてください。

en: More choices
ja: 選択肢の追加
