Moxiemanager (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Label
lv: Etiķete

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas opcijām ir atiestatītas to noklusējuma vērtības.

en: Path
lv: Ceļš

en: help
lv: palīdzība

en: Option
lv: Iespēja

en: Not present
lv: Nav

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lv: Lai pievienotu papildus izvēles, klikšķiniet šeit.

en: More choices
lv: Vairāk izvēles iespēju
